Biz Kimiz?

YAŞAM CAM . 2021 yılında sektöründe tecrübeli 5 ortak tarafından kurulmuştur. İnegöl Mobilya Sanayisinde 600 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenirliliği sayesinde her geçen gün büyümeyi hedefleyen bir firmadır.

YAŞAM CAM kurulduğu günden bu yana kaliteyi, dürüstlüğü, karşılıklı güveni, doğru fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini esas almış bulunmaktadır. Cam piyasasındaki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerine bu yönde devam etmektedir. İnegöl ve Türkiye’mize yararlı olmak adına faaliyetlerine devam edecektir.

YAŞAM CAM; sürdürülebilir büyümesini koruyarak rekabet gücü ile tercih edilmeyi, müşteri memnuniyetini, insanı ve çevreyi korumayı, en yeni teknolojilerden yararlanmayı ve modern işletme kültürünü esas alarak sektörün liderlerinden olmayı kendisine hedef edinmiştir.

Güvenilir ve tercih edilen bir firma olmak için, mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip devamlı kendimizi geliştiren, sektöründe en iyi kalite, en uygun süre ve maliyetle beklentileri karşılayarak ürünlerini müşterilerine en hızlı ve en doğru şekilde ulaştıran, çevreye ve çalışanlarına karşı sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan, ve yarattığı değerlerle ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

Kalite, uluslararası standartlar ve teknolojiyi gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde birbirini tamamlayan bir bütün kabul edip, tarafların ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek şirket hedeflerine ulaşmak temel prensibimizdir. Risk temelli yaklaşım ve kalite yönetim sistemini benimsemiş çalışanlarımızın temel anlayışı haline gelen sürekli iyileştirme faaliyetleri kurum kültürümüz olup, kalite tüm birim ve çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımızın yenilikçi yaklaşımlarının cesaretlendirilmesi, teknik ve yetkinliklerini artıracak eğitimler gerçekleştirmek ve doğaya saygılı olmak temel politikamızdır.